| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Am o problema. Cand incep sa vorbesc cu o fata raman fara idei de discutie. Adica ii spun heii, ce faci? Ea raspunde acasa, tu? Eu raspund acasa. Siii de aici nu mai stiu ce sa ii scriu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca esti aragaz cu 4 ochi. De obicei multi ajung asa de la mult citit. Daca iti place sa citesti cum naiba sa nu ai subiecte de vorbit cu o fata? Ma depaseste.

| masterguru a răspuns:

Pe tine ce te intereseaza? Poate esti un om plictisitor. Ia sa nu mai fii plictisitor si o sa ai despre ce vorbi.