| x2LoveMyWorld a întrebat:

Am o problema cu iubitul meu. E foarte..sa zic, schimbator. De exemplu aseara cand vorbeam imi spunea ca ii e dor de mine si abia asteapta sa ma vada, iar de dimineata nici nu m-a bagat in seama desi era on. Asa imi face mereu. Nu mai stiu ce sa cred...ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna si cati ani are? E posibil sa se fi plictisit de tine nu vreau sa o iei in nume de rau dar unii baieti nu vor relatii stabile, adica stau cu o fata cateva luni apoi se desparte de ea si cand se iveste ocazia o ia pe alta si asa mai departe, credama ca stiu asta din experienta proprie pentru ca si eu am pait asa cu un fost, adica s-a despartit de mine dupa 5 luni apoi a mers la alta dupa ce a lasat-o p aia era cu alta si tot asa. Tu incearca sa faci in felul uramator: daca il vezi on nu il baga in seama sa vezi daca face el ceva, daca nu suna-l si intreaba-l unde e si ce face, e foarte posibil sa te insele cu alta fata si e destul de urat. Data viitoare cand vei fi impreuna cu el cand nu e langa tine incearca sa ii controlezi telefonul mai mult la mesaje pentru a fi sigura ca nu vb cu alta.
Bafta...ai grija de tinewinking

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Termina cu el.
Ai nevoie de dragoste si liniste, nu de agitatie.