| danutzaelena14 a întrebat:

Am o mare nedumerire. Intr-o zi fostul zice ca nu mai vrea sa ma vada, iar urmatoarea zi spune ca vrea sa redevin fata de care s-a indragostit.Pur si simplu nu inteleg. De tinut tine la mine, adica mereu ma slauta la scoala, seara mergem impreuna acasa, are poze cu mine la el in telefon si o inimioara pe care i-am daruit-o de Valentine's Day o pastreaza in portofel. Unei fete i-a zis ca inca tine la mine. Dar am o problema, o fosta colega de-a mea se tine dupa el, ii baga numai strambe despre mine, intamplator am gasit o conversatie cu ea si cu unu in care ii spunea ca face misto de fostul meu si vrea sa se rezbune pe mine. I-am dat un mesaj fostului dupa ce i-am aratat conversatia: " acum ti-am dovedit ca am avut dreptate si nu te-am mintit, uite prietenii in care ai avut drepate, sper sa iti dai seama de greseli" de aseara nu l-am mai bagat in seama, insa nici el nu m-a intrebat de vorba. Ce sa cred? Ii este rusine de fapte, si-a dat seama cine sunt cu adevarat( acum are la status "... sad" si melodia CIA-Unde e ea.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate fi si asta cum ca i-ar fi rusine de fapte, adevarul este ca nici el nu stie inca ce vrea...

| Vvistula a răspuns:

E un prost daca a te-a lasat si tu vei reveni la el o sa faca asa tot timpul uital zi ba smechere tu ai vrut asa si gata nu e singurul baiat mai sunt o gramada

| TheKitty a răspuns:

Inteleg ce simti pentru ac si eu am trecut prin ceva de genul. Asteapta sa vezi ce vrea el si apoi fa ce simti, asa e cel mai bine

| MaZGaLiCiYi a răspuns:

Probabil ca e dezamagit de prietenii sai. Stai linistita, daca e asta probabil o sa isi revinahappy.

| danutzaelena14 explică:

Problema e ca su sunt prima care zice "buna". Daca nu-l bag in seama, ma intreaba ce am cu el. nu-l inteleg