| christ91 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa cred,este vorba de prietena mea daca cititi ultimul post o sa va dati seama,ideea e ca este foarte rasfatata si orgolioasa aseara nu a mai vorbit cu mine din cauza ca n-am sunat'o desi pana atunci vorbeam cu ea toata ziua prin mesaje,cica primesc un mesaj la un momentdat,,nu vb si cu mine"la care eu sigur ca vorbesc,doar pana acum ce am facut si s-a suparat, se supara mereu din lucruri minore, si e si foarte geloasa se supara cand ies in oras cu prietenii imi spune ca ma duc la alta.am ajuns sa nu mai stiu cum sa ma port cu ea,am stat de vorba iar singurul ei raspuns este ca asa este ea si ca nu are ce face,am ajuns cam sub papucul ei desi la input o controlam,mi-e frica sa nu o pierd desi nu mai pot continua asa daca se supara din cauza unui sms sau ca n-am sunat-o la un momentdat,plus asteapta numai de la mine sa deschid o conversatie,ce ma sfatuiti sa fac am ajuns sa tin mult la ea,ce parere aveti de faptul ca a facut'o la prima intalnire, desi aparent e Emo, mai linistita.multumesc,oare e posibil sa-i placa asa de mult de mine incat sa accepte sa o faca cu mine la prima intalnire sa e,, stiti voi"

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stii ce fel de fete o fac la prima intalnire? Felicitari, ai cucerit o femeie!

| christ91 explică (pentru neutrino):

Stiu ca suna penibil,sa inteleg ca ar fi curva, desi e foarte timida, ma gandesc ca, chiar i-a placut de mine si din cauza asta a facut-o, ce nu se poate intampla sa fie o fata cuminte dar placandu-i un baiat sa o faca cu el la prima intalnire.

| neutrino a răspuns (pentru christ91):

Te-a imbrobodit rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare persoană e altfel. Ţinând cont că acum sunteţi împreună, înseamnă că i-a plăcut de tine de la început.Nu fi negativist.
Vorbeşte cu ea,din nou. Încearcă să-i spui ce i-ai mai spus! Să aibă încredere în tine. Spune-i că nu ai nevoie de altă fată. Când ieşi cu prietenii tăi,nu înseamnă că mergi la altă fată.Fă-i cunoştinţă cu amicii tăi dacă nu i-ai făcut deja,să-i cunoască puţin.
Spune-i, de asemenea, că te deranjează foarte tare că nu are încredere în tine, încrederea fiind baza într-o relaţie.Că trebuie să-şi schimbe atitudinea dacă vrea ca relaţia să functioneze şi să vă simţiţi bine împreună! Poartă o discuţie serioasă cu ea şi chiar dacă e greu, fă-o să înţeleagă.

O sâmbătă frumoasă îţi doresc şi succes!

| Adrian82 a răspuns:

Da-i papucii cit mai repede.