| σяιgιηal a întrebat:

BUNA TPU am o problema cu un baiat ne-am sarutat de mult timp mi-a spus cai place de mine dar nici nu ma saluta cind ma vede nu-mi raspunde normal la sms cuprinde alte fete in fata mea numi trage atentia dar cind suntem in doi se compoarta fumos ce sa fac ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu e interesat de tine poate din punct de vedere sexual și atât. Eu zic să vezi de alt băiat.

1 răspuns:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna. Cred ca simti doar o atractie fizica pentru tine. Incearca sa nu te implici sentimental.