| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Am o problema. imi place de un baiat din clasa paralela. am hotarat sa'i zic acest lucru unei fete de la el din clasa, iar ea i'a spus ca mie imi place de el. cu toate acestea, el nici acum nu ma saluta. fata care i'a zis mi-a spus ca el e tare timid, si de asta nu'mi raspunde... HELP! ce sa fac ca sa ma placa? funda

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Salut!

Daca nu te saluta, saluta-l tu. In fiecare zi. Asa va aparea o anumita,, legatura,, intre voi care s-ar putea sa se dezvolte cu timpul, desigur daca incepe si el sa simta ceva.

Fi indrazneata.
Nu pierzi daca incerci. Mai bine sa stii deodata, decat sa-ti pierzi timpul.

Pa-pa

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Parerea mea este ca ar trebui sa il abordezi cat mai repede.Invita-l undeva sa stati de vorba sau vbeste cu el prin mesaje sau pe mess.Bafta! :* >big grin