| Ancutza2000 a întrebat:

Am o problema uriasa! Deci, un baiat, mai mare cu 5 ani ca si mine, m-a sarutat, iar acum nu ma mai baga in seama, nici macar nu ma mai saluta si in schimb, sta mult timp cu cea mai buna prietena a mea si i-a spus ca o place, insa ea nu simte nimic pentru el si i-a spus ca "nu!"... Ce sa fac? Eu chiar il plac pe baiatul acela si nu suport ideea ca o place pe prietena mea! Ajutor! Ce ziceti sa fac? FUNDA celui care imi raspunde cat mai bine.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti un bine. Cauta-ti un altul. Nu merita sa alergi dupa cineva care nu te apreciaza. O sa plece imediat dupa ce ii oferi ceva.

Ai o inima mare, cu siguranta mai e loc si de altcineva...

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Încearcă să fii un pic mai indiferentă,adică să pari. Nu încerca să dai de el,să te ataşezi şi mai mult. Lasă-l să te caute, să întrebe el de tine. Dacă are intenţii serioase te va căuta şi veţi fi fericiţi, dacă nu, încearcă să nu-l mai cauţi, nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce ziceti sa fac?" de parca nu ai stii, e un idiot care zboara din una in alta, dar la ca oricare inteligenta de pe lume, si tu crezi ca il vei schimba, si dupa ce te baga si in pat, nici nu ai sa il mai veezi. cand ai sa bocesti nopti intregi sa iti aduci aminte de acest post. ai grija de tine

| BeHappy26 a răspuns:

Eu inteleg ca il placi pe baiatul acela, dar parerea mea este ca el a vrut sa isi bata joc de tine si a reusit. Nu trebuia sa il lasi. Din ce ai spus tu, rezulta ca te-ai lasat usor in fata unui baiat. O sa ajungi sa suferi daca nu uiti de el, stiu bine ce zic! Stiu din propria experienta. Succes happy