| THhumanoidTH a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger! Ieri mi-am facut un nou id, si le-am trimis prietenilor noul meu id, iar ei mi-au dat add, dar cand eu vreau sa le dau accept in lista mea de prieteni mii trimite la Address Book! Si cand vreau sa-i bag in lista imi spune ca ii am in lista, dar nu'i am(nu's nici la ingor).

Dar daca incert ca dau eu la add contact, pentru imi adauga un prieten spune ca il am in lista, dar nu este!

Ce sa fac?

Dau funda si vot!

Help me!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Fa-ti alt id si baga pe rand intr-o zi 10 in alta zi 10 si asa n-o sa ai problemahappy