| THhumanoidTH a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger! Ieri mi-am facut un nou id, si le-am trimis prietenilor noul meu id, iar ei mi-au dat add, dar cand eu vreau sa le dau accept in lista mea de prieteni mii trimite la Address Book! Si cand vreau sa-i bag in lista imi spune ca ii am in lista, dar nu'i am(nu's nici la ingor).
Dar daca incert ca dau eu la add contact, pentru imi adauga un prieten spune ca il am in lista, dar nu este!
Ce sa fac?
Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Pfffff... pai dai la ''Contacts'' acolo deasupra langa ''adauga prieten''. Bifeaza acolo unde scrie ''show offline contacts'', sau daca nu dai la ''show address book contacts''... Cred ca asta este problemahappy
Bye-Bye! Te pup!kiss

4 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Ok, atunci sincer chiar nu stiu ce ar putea sa fie... dar sa stii ca ar fi mai bine sa dai funda data viitoare cuiva care ti-a dat raspunsul bun, inainte asigura-te ca acea persoana chiar te-a ajutat!happy oricum merci pentru funda ma voi mai gandi un pic la problema ta"winking

| calutuuuu a răspuns:

Ms!happy skz ca am raspuns asa de tarziu...hee hee

| THhumanoidTH explică:

Tot nu merge...

| THhumanoidTH explică:

Pai am mai incercat o data si a mers! Deci meriti funda!