| xdenix a întrebat:

Am o problema in legatura cu id-urile din lista de Messenger. Am intrat de pe telefon si binenteles ca am facut si eu aceeasi greseala de a le sterge. Am urmat instructiunile de la Yahoo si mi-am recuperat in jur de 50 din 300. Restul imi apar in Address Book, iar cand vreau sa dau +add contact, nu ma lasa. Imi puteti spune ce sa fac sa recuperez id-urile din Address Book?

1 răspuns:
| dracusorvoinic a răspuns:

Singura solutie este sa le iai de la Addres Book id-urile si sa le bagi din nou in lista...succes..big grin