| Anonimus1699 a întrebat:

am o problema! daca am penisul curbat, adica varful o ia in partea de jos si dintr oparte se vede ca si cu ar fiin forma de L este o problema? pot face sex normal? a ti intalnit astfel de baieti? helpp! FUNDA

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de afectiunea denumita "frenulum breve" adica "fren scurt" si din acest motiv glandul sa fie tinut/ sa stea aplecat intr-o pozitie nefireasca. Medicul urolog chirurg poate determina daca este vorba de vreo afectiune reala si tot el poate decide in ce mod se poate rezolva problema respectiva. Bineinteles daca te vei prezenta la o consultatie absolut obligatorie in astfel de situatii. Multa sanatate!