| Mocanu13 a întrebat:

Buna TPU.ro! Am si eu 2 probleme. in primul rand vreau sa stiu daca e cv normal ca penisul meu cand e sculat sa fie curbat intr-o parte de la mijloc. si a 2 a problema e ca de cand a inceput sa imi creasca parul apar ca un fel de bube la baza firelor de par pe care daca incerc sa le storc iese radacina firului si problema e ca incep sa se extinda pe partea de jos (nu pe partea care e vede de sus) pana aproape de varf...

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

1) Da e normal, el se strâmbă de cum e purtat în pantaloni sau de la masturbare
2) Depinde despre ce e vorba cu exactitate, s=ar putea să nu fie nimic, Părerea mea? Arată-i mamei tale, sincer.

| Seby90 a răspuns (pentru Azµre):

Mai este si ereditar.

Legat de problema numarul 2, sunt radacinile mai proeminente, nu-i nimic de speriat. cred eu.

| Azµre a răspuns (pentru Seby90):

Așa am zis și eu, eu cred că știu despre ce vorbește el, dar acum nu știu cu exactitate înțelegi ce vreau să spun. Ar fi bine să vadă părinții că eu de aici n-am cum să-l controlez la puță

| Seby90 a răspuns (pentru Azµre):

Da dar uneori la varste atat de mici iti e cam rusine de parinti (nu ar trebui, dar se intampla)... De asta a si apelat la noi cu siguranta.

In orice caz, nu e nimic de speriat, si nu mai stoarce radacinile ca pe cosuri!

9 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Pentru prima parte, e normal sa fie curbaa.nu ai ce sa i faci, nu este vreo deformatie plastica sau ceva de genu.pentru a doua, e din cauza aparatul de ras.e normal sa ti apara astfel de bubite.nu te speria si cauta un alt mod de a te face igienic acolo

| Mocanu13 explică (pentru stark47):

Si din cauza curbarii nu apar dificultati/incomodari la contactul sexual?

| stark47 a răspuns (pentru Mocanu13):

Cunosc persoane cu penisuri FOARTE curbate care au parte de mai mult sex decat mine cu un penis "normal". stai calm, nu e o problema, e un "avantaj"daca te gandesti putin la fizica

| stark47 a răspuns:

As aprecia daca ai vbi mai civilizat.ideea era ca sa spunem ca un penis curbat ar fi intr-adevar o problema da?, ei bine eu consc persoane care au relatii si fac sex ca iepuri si nu a fost niciodata o problema.citeste>intelege>apoi comenteaza

| Mocanu13 explică:

Mzhee hee si daca spre exemplu incerc sa o port in partea cealalta se poate indrepta sau e prea tarziu? (am 16 ani si aproape 16 cm)

| Mocanu13 explică:

Pai si la contactul sexul nu apar dificultati din cauza curbarii?