| pamparam20 a întrebat:

Am o problema. nu de mult timp am inceput sa masturbez dar nu introduc nimic in interior doar imi frec clitorisul dar am observat ca nu pot sa o fac mai mult de 20-30 de secunde atata imi provoaca placere apoi e o stare care nu-mi prea place, ce trebuie sa fac ca sa ajung la orgasm? multumesc anticipat

19 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Cheama-ma pe mine! altfel nu ajungi!

| pamparam20 explică (pentru sebysebyca):

Alta varianta mai ai?hee hee

| sebysebyca a răspuns (pentru pamparam20):

Unica! si nu o vei regreta! iti las nr de telefon?

| pamparam20 explică (pentru sebysebyca):

Si totusi tu cati ani ai mai? :-p

| maryws11 a răspuns (pentru sebysebyca):

Dupa imaginea de profil vezi sa nu ai surprize

| pamparam20 explică (pentru maryws11):

Nu ai nici o imagine la profil omule

| sebysebyca a răspuns (pentru pamparam20):

Am 30! multi inainte! multumesc!

| MaddSkillz a răspuns (pentru pamparam20):

Ar mai fi una... cheama-ma pe mine nu pe el!batting eyelashes

| pamparam20 explică (pentru MaddSkillz):

Daa laughing va chem pe amandoi deodata daca vreti laughing

| MaddSkillz a răspuns (pentru pamparam20):

Perfect laughing laughing

| Andradacopilnebun a răspuns:

Daca inca esti virgina nu ai sanse sa ajungi la orgasm. tongue Uite, eu nu ajung la orgasm nici cand fac dragoste cu iubitul meu, pentru ca inca ma doare desi am deja 2 luni de la dezvirginare.

| sebysebyca a răspuns (pentru Andradacopilnebun):

Pai unde ai vazut tu copii nebuni sa aiba orgasm? poate in desenele animate cu tarzan omul maimuta!

| Alecsa11 a răspuns (pentru Andradacopilnebun):

Asta este o prostie, nu are nicio legatura. Nu ajungi la orgasm pentru ca exista penetrare, acolo este durerea.

| Andradacopilnebun a răspuns:

@Sebysebyca Dar vai, esti genial, buna gluma..pacat de ea. tongue

| PinkRock a răspuns:

Numele tau de familie e constantinof?

| pamparam20 explică (pentru PinkRock):

Da dc?

| pamparam20 explică (pentru PinkRock):

Da asa e numele meu de fam dc intrebi?

| PinkRock a răspuns:

Si mai ai un prenume?

| PinkRock a răspuns:

Mie imi place sa ghicesc, nu stiu dc, si la preteni am ghicit.