| Anonim1237 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema destul de des intalnita in ziua de azi.
Treaba e asa.
Eu si prietena mea ne-am jucat cu partile intime. Eu mi-am bagat degetul in vaginul ei si ea s-a jucat cu penisul meu.
EA NU A UMBLAT IN ZONA VAGINULUI DELOC!
Eu insa da, dar prima data nu am avut contact cu penisul dar apoi da.
Insa mereu m-am spalat si sters cu servetele umede. Nu am pus deloc mana la vaginul ei dupa de am atins penisul.
Exista vreo sansa ca pe mana mea sa fi ramas lichid preseminal( pentru ca NU am ejuaculat) si ea sa fi ramas insarcinata avand in vedere ca m-am spalat doar cu apa si servetele umede?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca n-ai ej, aculat nu prea are de unde doar maxim daca eja, culasei cu ceva timp inainte si nu ai urinat de suficiente ori si nu te-ai spalat puteau ramane spermatozoizi pe canal pe care sa-i lasi in ea daca a existat penetrare chiar daca n-ai e, ja, cul.at propriu-zis in ea si aia doar daca e in perioada fertila. In rest nu, nu-i nicio treaba de sarcina

3 răspunsuri:
| Florineldesteptu100 a răspuns:

Cati ani ai?

| Anonim1237 explică (pentru Florineldesteptu100):

Cu toate ca nu ar conta atat de mult 19

| Andreeush a răspuns:

La 19 ani ar trebui să știi cum poate rămâne o fată însărcinată.
Vă comportați de parcă ați avea 5 ani.
De ce nu vă gândiți înainte la consecințele care pot apărea?