| malina1 a întrebat:

am o problema destul de enervanta cu youtube-ul :
nu mi se sincronizeaza bine sunetul cu imaginea si cateodata se tot intrerupe din secunda in secunda chiar daca dau pe pauza sui il las 5/10 min e la fel. situatia se imbunatateste doar cand ii dau cateva refresh-uri insa peste cateva minute e la fel.E vreo problema cu windows-ul? Ce pot face? FUNDA la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| XHHHX a răspuns:

Da e o problema cu windowsul e prea slab sau calculatorul are virusi sau poate daca intri pe internet internetu e prea slab sau poate este o problema cu placa video nu-ti fa griji ca nu e nimic grav schimbatil windowsul