| AmyGoga2277 a întrebat:

am o problema,eu plac un baiat dar nu stiu daca ma place,colegele mele zic ca se uita la mine in ora si cand ma uit se uita dar nu stiu, nu prea vorbeste cu mine dar cand o face e rar.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Maryo1o1 a răspuns:

Te place e clar da' nu a realizat inca mie mi se intampla mereu asta. El se gandeste k nu va fi niciodata cu tine si prin asta el se gandeste permanent la tine ceea ce inseeamna k te place pentru mai multe informatii bagam a in. lista de mess:marius_lucian1998

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca tu il placi, dar el nu este momentan interesat de tine.