| JustMeAndy a întrebat:

Cunosc un baiat, prietenul varului meu si al colegului meu de banca. Si cred ca il >plac Nici nu stiu ce sa cred fiindca vreau sa il cunosc mai bine, el este mai misterios si nu prea vorbeste mult. Colegele mele stiu si l-au intrebat cat la suta ma place ca persoana si el a spus ca 100 %. Dar dupa chestia aia tot nu a vorbit cu mine. Ce ziceti sa vorbesc eu cu el? Nu prea imi sta in fire sa fac primul pas. Dar de obicei nu sunt inimidata sunt o fire sociabila dar acum totul e diferit imi este frica sa nu spun vreo tampenie. Pls help ce sa fac? Sa fac eu primul pas? Despre ce sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| screamer95 a răspuns:

Pur si simplu incepe dialogul - el daca este cointeresat va raspunde si se va,, dezgheta''... nu mereu totul merge ca pe roate.))
actioneaza si vei avea succes!

1 răspuns:
| JustMeAndy explică:

Sociabila*