| D3nyssa a întrebat:

am un baiat in clasa la mine care il plac mult dar nu stiu daca si el ma place pe mine
adica de mai multe ori ne uitam unul in ochi celuilalt dar nu zice nimic si colegele mi-au spus ca in timpul orelor cand eu sunt cu spatele se uita la mine foarte mult voi ce ziceti...ma place sau nu ma place?

1 răspuns:
| SofiTaMai a răspuns:

Buna! Nu pot spune concret ca te palce sua nu Dar iti pot spune sa il intrebi asa sa treci cumva peste subiect dar in final sa ajungi la subiect (adica sal intrebi daca te plece)Sper ca ti-am fost de ajutor:*Funda te rog:*