| Ioana2222 a întrebat:

Am o problema fffffffffoarte nasoala. Eu plac un baiat, dar el stiti se comporta urat. Bate cateodata fetele, ma face cu*** si imi spune chestiii legate de Fu***, dar imi place de el.*(precisez sunt clasa a 5 a si am 12 ani).Ma puteti ajuta si pe mine? FUNDA! promit

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

O sa iti treaba. Cred ca e doar pe moment, fiecare la varsta de 12, 13 ani incepe sa ne placa de cineva si in momentul ala ii inlaturam toate defectele. Trebuie sa treci peste asta, ca pe viitor ai sa gasesti un baiat care te merita si nu unul asa. Succes

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Da. nu te mai uita dupa tigani borati.

| Anemarrie124 a răspuns:

CE COINCIDENTAlaughing)nu te baga cu dintrastia...stu cum elaughing)