| Adrianaadi23 a întrebat:

:* Am o problema foarte mare cu mama mea. Bun, deci sa incep povestea. Sunt impreuna cu un baiat mai mare are 16 si eu am 13. Sunt cu el de un an. Mama a aflat de el si a urmat scandaluri. Il iubesc si ma iubeste. As vrea sa ma lase cu el fiindca m-am saturat sa tot ma ascund. Atata! Va rog frumos sa ma ajutati! Cum sa o conving pe mama sa ma lase cu el?

22 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Copilas, tu chiar vorbesti de iubire la 13 ani? hai sa fim seriosi, lasa baiatul sa isi caute fete de varsta lui

| Vvistula a răspuns:

Spune-i sa te lase doar sa te intalnesti cu el si ca vii la ora stabilita acasa

| Emilian65 a răspuns:

Puteti fi prieteni dar sa nu ajungeti sa faceti sex, cred ca asta vrea si mama ta.

| Doub a răspuns:

Heeelooo fata, ai 13 ani! Ce iubire visezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Shhh. nu-i narui visele, fata rea ce esti rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuu, deci traiesti. Ehh, sunt rea.smugsmug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Iti dai seama ca traiesc laughing nici dracu nu ma vrea pe mine stai linistita. duminica e ziua mea libera, daca stii atunci o pierd pe net, ce naiba.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eram ingrijorata, am crezut ca ai patit cevalaughing). Glumesc.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

"Glumesc." te cred sad. nu doare nici pe dracu de aici de mine, asta o stiam de mult laughing. nu-i problema. am acum pe cineva care sa doara de mine, tongue.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooo, ce dragut. Bineinteles ca imi pasa. Daca nu, nu te-as mai fi intrebat daca traiesti. " am acum pe cineva care sa doara de mine"- Ti-ai gasit pisica?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Mda. am gasit-o pe "pisi" a mea dupa aproape 3 ani rolling on the floor. sper doar sa nu imi zica asa daca vrea sa ma mai vada.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur mult pentru tine. ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Interesante cuvinte de la o persoana rea, hmm. totusi, mersi bre laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu's rea. Sunt minunata. ^_^ Sa cresti mare.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Maa... aaa... chemi la nunta?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nea. fac ceva mic, nu la biserica. dor nu ii dau hotului aluia banii mei munciti laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu ma refeream la Bisericalaughing)). Bine, bine. Eu tot vin.laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Depinde. stii ca la nunta vii cu bani, daca e suma frumusica te fac si mireasa rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am bani.sad

| Alcyon a răspuns:

Pai nici eu n-as fi bucuroasa, daca mi-ar veni fetita de 12-13 ani acasa cu un handralau. Cred c-ar trebui sa-ti gasesti preocupari adecvate varstei tale si sa lasi baietii pentru mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie serioasa nu poti avea la o varsta atat de frageda, iar daca tu iti dai silinta sa ai e pacat, fiindca iti vei pierde frumoasa copilarie fugind dupa ceva ce vei avea din belsug mai tarziu.
Spune-i mamei tale ca il simpatizezi si iti face placere sa il ai ca prieten. Ai doar 13 ani, e normal ca parintii sa nu-l accepte ca iubit.

Incearca sa intelegi, chiar daca e greu!
Noapte buna! happy

| kyliejenner a răspuns:

Ar trebui sa fie in stare sa-si gaseasca fete de varsta lui laughing tu in generala... el la liceu... el pare cam matur pentru tine, cred ca o sa-ti dai seama in vreo 2 ani cat de mult te poti schimba. poarta o discutie serioasa cu mama ta de ce nu il vrea in preajma ta. e doar din cauza varstei, sau are alt motiv?