| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte mare. Deci imi place de o fata care ma place. I-am spus asta, totul a decurs ok, ne-am sarutat cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine a spus ca da vrea dar sa ne mai cunoastem. Si acum aflu de la un prieten de-al meu ca ea (fata respectiva)il place pe cel mai bun prieten al ei. Acum ce sa cred? Ce sa fac? Sunt total paralel cu situatia asta worried.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Deci imi place de o fata care ma place.''
Serios?
Nu te increde in spusele oamenilor. Lumea e atat de rea si de invidioasa,aoleo! In special copiii.
Pune-ti un semn de intrebare, dar nu te increde in ceea ce a spus el.
Vorbeste cu ea si intreab-o daca e adevarat ce ai auzit. Ea iti poate spune varianta corecta, reala.
Pe urma, in functie de raspunsul pe care-l vei primi, vei stii daca mai are rost sa va cunoasteti sau nu!

| AndreiPaul040300 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a zis ca ma placewinking.

| anonim_4396 explică (pentru AndreiPaul040300):

Perfect! Atunci increde-te in ceea ce zice ea, nu in ceea ce zic altii. Nu toti asa zisii 'prieteni' iti vor binele. Se mai strecoara si invidia, uneori.

| AndreiPaul040300 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi un mesaj pe privat, discutam acolo subiectul ok?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru AndreiPaul040300):

Ti-am dat, ti-am dat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm, una e sa-l placa si alta e sa-l iubeasca, intalneste-te cu respectiva si intrab-o despre acel baiat ca daca e sa fie intr-o relatie si sa se sarute cu tine inseamna ca are un caracter frivol, dar sa nu ne grabim a trage concluzii pripite, intreab-o!

| NuMaContrazice a răspuns:

Mon1ca are perfecta dreptate, vorbeste cu ea, nu te increde in oricine.
Merita fundawinking!

| BlueViP a răspuns:

Vorbeste cu ea! Ce altceva poti face? Insa ar trebui sa te desparti de ea daca ea considera totul un joc.

| sebby27 a răspuns:

Si ce legatura are? Din moment ce v-ati sarutat e clar ca ii place (si) de tine.Deci s-ar putea sa ii fi luat lu' ala inainte.
Daca vezi ca flirteaza cu prietenu ala(asta poti sa vezi, iesind cu amandoi) parerea mea e sa o lasi in pace.In acest caz, te va lasa pentru ala mai devreme sau mai tarziu. Daca nu, nu e problema.

| Liiiax99 a răspuns:

Ar trebuii sa te desparti de ea, daca ea il place pe acel baiat.
Doar nu vrei sa stai cu ea si ea sa te insele pe la spate? happy

| Fulbaster a răspuns:

Nu ar avea nici un sens sa fi cu ea daca ea nu te iubeste cu adevarat.