| Ayalla a întrebat:

Am o problema... imi place de o fata de la mine din clasa insa nu stiu daca ea ma place si cum sa o abordez. este destul de diferita de alte fete, iar cand doresc sa vorbesc cu ea ma blochez si nu sunt in stare de nimic. ma puteti ajuata va rog?

Răspuns Câştigător
| razvanel_5766 a răspuns:

Pfff...e destul de coplicata situatia ta, dar daca o placi cu adevarat vei trece si peste asta.
Deci: 1. Ea isi petrece timpul cu toate fetele populare din clasa sau are un grup mai restrans unde se simte f bine?
2.Incearca sa bati apropouri de niste jocuri cu provocari gen adevar sau provocare, diferite.
3. Daca nu-i vine ei intrebarea daca te place pe tine atunci roaga-ti cel mai bun prieten sa puna el provocarea asta.
4. Daca raspunsul este pozitiv atunci te sfatuiesc sa vb cu ea pe mess sau prin mesaje pe telefon si s-o intrebi daca a fost sincer raspunsul ei.
Sper ca te-am ajutat!
funditahappywinking

1 răspuns:
| munteanu_9444 a răspuns:

Nu te mai bloca.fi curajos si vorbestei