| Diana_3268 a întrebat:

Cum sa il abordez? E coleg cu mine. Si imi da de inteles si ca el ma place. Dar uneori sta si cu alte fete sa zic asa. Imi place mult de el. Dar cand imi fac curaj sa-i vorbesc. Ma blochez. De obicei nu sunt asa. Va rooog. Help.

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

De ce nu va faceti temele impreuna?

| foxi a răspuns:

Spune-i ca vrei sa merggi la un.film si nu ai cu cine sa mergi! Sau ceva de genul!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Daca te blochezi in fata lui. poate ca si-a dat seama ca il placi si tocmai de aia o face asa.
si mie mi s`a intamplat asa cu un baiat pana cand o colega i`a zis pe fata ca eu il plac si atunci el abia avuse`se parte de o despartire.
Ia`l usor si daca sunteti colegi incearca sa mergeti impreuna acasa pe acelasi drum, pentru ca daca esti decat u cu el e altceva. poate isi face curaj si. mai vedem mai departe