| TheVirus a întrebat:

Am mai postat pe tema asta si as dori sa adaug ceva detalii. La mine in clasa este o fata de care imi place. Aceasta este ceva mai populara, iar eu nu prea sunt. De ceva vreme ma tot gandesc la ea, dar nu stiu cum sa o abordez. Pur si simplu ma blochez cand o vad sad. Ce as putea face, cum sa-i dau de inteles ca o plac? Ce sa discut cu ea?
Vreau raspunsuri si de la fete happy.

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Gandeste-te ca sunt multi ca tine deoarece e populara. e satula de vorbe prostesti si ochi holbati fara sa spuna ceva. vorbeste cu ea deschis si fi sincer, e colega de clasa... te descurci tuwinking

| Somebodyღ a răspuns:

Cred ca ar fi foarte frumos pentru inceput daca nu ai suficient curaj sa ii trimiti un mesaj. Poate reactia ei va fi una placuta, iar lucrul acesta iti va conferi increderea necesara de a-i vorbi si in mod direct happy

| xCruz a răspuns:

Incearca sa fii mai indraznet. Stii fetelor le plac baietii indrazneti dar cu limita nu pampalai phbbbbt nu ai nimic de pierdut daca te duci la ea si incepi "-Buna.Ce faci? Numele meu este xyz. A-si vrea si eu nr sau id'u tau de mess daca se poatebatting eyelashes ca imi ca'mi placi si asa mai vorbim si noi, ne mai cunoastem" dupa continui sa vorbesti cu ea iar daca te refuza nu e nimic sunt multe fete in lumea asta;* macar stii ca ai incercat si ca nu ai pierdut-o ca ti-a fost rusine sa te duci la ea, asa poate sa ti-o ia altu mai indraznetwinking. Deci treci la fapte!

| TheVirus explică (pentru xCruz):

Mersi, dar ii am deja nr de tel si mess-ul. Problema este ca nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea...happy

| LeeJiEun a răspuns (pentru TheVirus):

O poti intreba ce face... dupa ii povestesti tu ceva pe acolo dar ceva amuzant sa nu se plictiseasca apoi ii spui daca vrea sa va intalniti la scoala in pauze sau sa iesiti afara impreuna. Poate intr-un parcbig grin

| Pacioaca a răspuns:

Pustiu daca nu esti popular teapa...du-te si bate pe unu sau ceva si dupa aceea o sa devii popular si o sa te cuplezi cu ea
FUNDAAAAAAAAAAAA!