| alexander012 a întrebat:

am o problema.M-am certat rau cu iubita mea,ea mi-a vorbit urat la telefon,gen sa o las in "pana" mea in pace si dupa mi-a inchis telefonul in nas.M-a sunat dupa cateva ore ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic,eu am iesit atunci in oras,m-am imbatat am sunat-o si m-a luat gura pe dinainte,am inceput sa vorbesc urat cu ea, a inceput sa planga si a inchis, 4 zile nu am vorbit deloc.Pana i-am dat eu un e-mail unde imi ceream scuze,m-a sunat dar nu cred ca m-a iertat vorbim,dar nu mai e ca inainte orice ii zic se enerveaza imi zice ca nu mai are chef sa vorbeasc cu mine,ii spun mereu ca imi pare rau, ea imi zice deja o irita vorbele astea. Spune-mi TPU ce sa fac? vreau sa fie ca inainte...cum sa o impac? ce sa-i zic? sunt disperat

Răspuns Câştigător
| SakonSIUkon a răspuns:

Cere-ti scuze mai insistent si poate ai noroc dar ce pana mea mai de ce te-ai suparat si tu repede maa daca esti barbat ii suporti orice femeii.