| LittleRed a întrebat:

Saluuut TPU! Astazi trebuie sa ies afara cu o gasca de baieti si fete, iar printre acei baieti este si unul de care imi >place:". Problema e ca el se ia din cand in cand de mine, iar eu sunt imida si nu ii intorc vorbele inapoi. Vreau sa ies in evidenta si sa-l fac sa nu se mai ia de mine. Un sfaaat?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

Daca iti place de el intra in vorba cu el, sau intoarcei oarecum gesturle care le face dar intr-un mod amuzant, pentru ca intr-un final nu ai nimic de pierdut... poti fi cu el, sau singura, deci ai doar de castigat, eu iti zic bafta si distractie placuta...happy

1 răspuns:
| condru a răspuns:

Iti place de el sau nu vrei sa mai ai vreo legatura cu el ca nu inteleg...