| Prajiturikă a întrebat:

Am o problema mare : nu stiu sa sarut sad
Ieri am fost in parc cu prietenul meu si m-a sarutat pentru prima data.
Ajutati-ma va rog cu niste sfaturi sau cu niste link-uri puppy dog eyes

PS : Nu vreau raspunsuri de genu „ Lasa-te purtata de val, totul vine de la sine " pentru ca asta am incercat ieri sa fac dar nu mi-a iesit sad

Răspuns Câştigător
| LoCkUpp a răspuns:

Spune-i lui sa te invete. Totul se invata practicand. Nu dupa linkuri sau altele. Fara sa practici nu o sa inveti. big grin

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Exerseaza cat mai des si cat mai multwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Daaa...o problemă foarte mare mon cher!
Şi crezi că-i un capăt de lume că nu ştii săruta,chiar crezi asta, mă uimiţi, când alţi oameni au probleme la ora actuală mult mai mari decât voi, da!
Să nu zici că-s rea, uite
http://www.criserb.com/blog/vreau-sa-l-sarut-invata-sa-saruti.html
Succes!
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

N-ai prin valu care trebuia de nu ti-a iesit, nu exista un tiparun, standard al sarutului, Totul vine de la sine! http://www.youtube.com/watch?v=BXio5hMMNVI uite la oameni acesti...sunt pe val!

| Stifmeister a răspuns:

Lasa-l sa iti bage limba in gura!