| user17 a întrebat:

Am o problema... Nu stiu daca am fimoza sau nu..Am citit pe net,pe diferite forumuri, chiar si pe TPU dar tot nu am reusit sa imi dau seama. straight face Sincer, sunt un pic necajit si speriat fiindca nu stiu daca pot sa fac sex sau nu..Am vorbit cu mama in legatura cu aceasta problema si ea mi-a zis ca e normal,si ca voi putea sa decalotez pielea cand o sa imi pierd virginitatea, adica la primul act sexual. Mi-a zis, ca cand eram mai mic m-a dus la doctor si doctorul a putut sa decaloteze pielea fara nicio problema..Si eu pot sa trag de ea, pana se vede "capul", dar nu mai mult...

Mentionez ca am 15 ani si inca sunt virgin.

As vrea sa va intreb daca e normal acest lucru, si daca pot sa fac sex asa?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Daca se vede "capa" zic ca ii bine si n-are nimic fa sex si taci.

| musculo a răspuns:

Daca esti virgin s-ar putea sa ramai asa o perioada indelungata de timp