| AlexandruMihhXDD a întrebat:

va rog sa nu râdeți de întrebarea mea, deși as putea rezolva altfel.
Acum 2 ani țin minte ca am încercat sa decalotez penisul. După 30 de minute acesta a rămas blocat...Dar am reușit sa trag pielea înapoi.
Oare am o problema? De obicei nu îmi iese complet capul penisului complet afara. Ma masturbez normal, ejaculez normal, etc.
Ciudat mi se pare faptul ca acum câteva zile când m-am masturbat a ieșit capul complet.
Am cumva o problema? Țin sa menționez ca am fost la doctor și intr-un final a zis ca sunt "ok" deși nu știu ce sa zic, aștept părerea voastră...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca deocamdata inca nu iti este suficient de bine largita asa numita deschidere preputiala fiindca inca intr-o oarecare masura mai exista inca inelul fibibros in capatul extreme al preputiului. Prin niste simple exercitii de largire a respectivei deschideri cu ajutorul a varfului a 2 degete bagate prin orificiul existent in starea flasca a penisului si cu putin ajutor din partea ta, totul se va rezolva in scurt timp. Vei putea sa te consideri ca esti cu penisul intr-adevar in regula, doar in momentul in care acesta va functiona asa ca cel din urmatorul film educational. Multa sanatate! https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg

| AlexandruMihhXDD explică (pentru corbulalbrosu):

Ok, voi încerca. De exemplu, dacă nu reușesc, pot întreține relații sexuale? Ms de răspuns și de seriozitate.

2 răspunsuri:
| MariaShk1 a răspuns:

Esti ok, stai calm