| SarahMAria1875 a întrebat:

Am o problema nu stiu daca e asa mare dar ma rascoleste de ceva vreme. Imi place de un baiat. Si un prieten de al lui si-a dat seama si i-a spus si a zis ca si lui de mine dar nu stiu exact. Tot a zis ca o sa vorbeasca cu mine de vara asta dar na vorbit. Si intr-o zi a venit sa vorbeasca dar avea pretentia sa ii spun eu ca il plac. Si am negat, mi-a fost rusine. Acum ce impresie i-am dat?

Răspuns Câştigător
| keshaYRY a răspuns:

Vorbeste cu el. Stiu ca e dificil, daca nu o poti face tu, trimite o prietena sa itrebe ce parere are despre tine si daca te place, incearca sa comunici cu el. Sper ca te-am ajutat :*

| SarahMAria1875 explică (pentru keshaYRY):

O sa incerc. Multumesc :*.

| keshaYRY a răspuns (pentru SarahMAria1875):

Nu ai pentru cewinking :* imi spui cum a fosthee hee

4 răspunsuri:
| Dianablajo a răspuns:

Puteai sa ii spui ca il placi. Poate aveai o relatie de lunga durata. laughing))

| SarahMAria1875 explică (pentru Dianablajo):

Pai ar fi trebuit sa ii spun dar dupa se folosea de asta si dupa ma tachina" Iti mai place de mine". Si e un tip special e putin altfel.