| Simona16Simo a întrebat:

Ceau TPU!

Dati-mi un sfat va rog. Imi place de un baiat si nu stiu daca lui ii place de mine dar un baiat stie ca imi place de el si se intelege bine cu el si a vorbit cu el si a zis ca vorbeste cu mine si dupa multa vreme a venit sa vorbeasca dar nu neaparat de aia si vroia sa ii zic ca il plac nu stiu poate sa isi bata joc thinking Dar cica asta astepta ca sa stie ce sa faca dar nu prea stiu ce sa fac. Imi e rusine sa ii zic.

Răspuns Câştigător
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna, am fost in situatia ta. De ce sa pasezi mizeria de pe mainile tale pe mainile altuia, de ce nu ii spui tu ca il placi? Stii ce am facut eu? Am facut un biletel si i-am scris tot ce simp in el happy absolut tot. Apoi l-am bagat in ghiozdanul lui laughing)). Maine zi a venit la mine si face : Bai, astia si-au batut joc de tine, au facut un bilet si au scris chestii in el, si mi l-au bagat in ghiozdan. Eu : blushing Eu am fost. El : :O tuu blushing paii, nu stiu ce sa zic. Si asa ne-am imprietenit. Incearca si tu poate merge happy BAFTA :*

| Simona16Simo explică (pentru MaDroghezCuFericire):

Mersi de sfat :*.

| MaDroghezCuFericire a răspuns (pentru Simona16Simo):

Nptc kiss si eu mz de funda love struck

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Varza.

| Simona16Simo explică (pentru neutrino):

Credeam ca daca esti pe TPU ajuti nu judeci dar ce pot sa iti cer nu?smug

| neutrino a răspuns (pentru Simona16Simo):

Eu nu a te-am judecat, am coanstatat ca esti varza. Niciodata omul prost nu poate fi ajutat, dar sa stii ca de obicei omul prost are ceva noroc. Asadar, nu dispera.

| Simona16Simo explică (pentru neutrino):

Nu sunt proasta. Nu inteleg din ce unghi privesti problema mea deci nu are rost sa ma faci proasta ok:*?