| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul e indiferent cu mine.In loc sa ma supar eu se supara el. Astazi i-am spus ce faciii?❤ si a raspuns cu bine u? Si cand i-am spus că-l iubesc a zis,, stiu".Mai de mult s-a despartit de mine pentru ca,, nu avea timp " pentru ca se juca mereu.Si a zis ca asa a fost mai bine pentru mine.La începutul relatie m-am despartit de el din mai multe motive ..era prea greu. Toti ne vorbeau si radeau,(profesori, colegi, prieteni) asa a fost mai bine.Iar acum cand ne certam imi spune mereu ca eu l-am rănit prima.Nu e ca si cum el a facut-o de o groaza de ori pentru razbunare sau ce naiba.Nu e gelos si mereu pare supărat. Iar când l-am întrebat dacă e supărat a spus sa nu-l mai întreb asta ca il enervez si cand zice nu, e nu. Il iubesc mult.Dar nu vreau sa-l rănesc..In ultima vreme doar eu dau mesaj, iar el e supărat tot timpul si nu prea imi da atentie.Ma face sa ma simt prost de parca e vina mea si mereu ajung sa-i dau eu mesaj dupa o cearta pentru ca el nu ar da si s-ar ajunge la o despărțire. Am vorbit cu el de 3 ori despre cum se comporta si mereu zicea, bine nb. NU stiu ce sa mai fac.Nu o sa-i mai dau mesaj si nu o sa-l mai caut sa vad daca îi pasă putin.E alegerea bună? Imi e frica sa nu ne despărțim.Mai are si niste poze dar a spus că nu le-ar arata niciodată

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu mi-aș mai bate capu cu unu ca ăsta, sincer. l-aș lăsa la jocurile lui și ce alte activități îl fac așa „ocupat". tu pari o fată dezghețată și dezinvoltă, n-are rost să-ți pierzi timpul cu așa ceva.

| MPersephone a răspuns:

Nu e relatie daca tu te rogi de el sa te iubeasca. Eu i-as pune capat, daca te iubeste, se intoarce, incearca sa te intoarca, daca nu, asta e.

| LeSuiton a răspuns:

Cati ani ai?

| Nemessys a răspuns (pentru LeSuiton):

Și eu voiam sa întreb același lucru.

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru LeSuiton):

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Nemessys):

Are 13 ani daca te uiti in intrebarile ei anterioare.

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pe contul asta mai sunt încă 4 persoane

| LeSuiton a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Putem fi destul de siguri ca la 13 ani este impreuna cu vreun Armando de 27.

| iustinianKing a răspuns:

Pai fata mea, e vina ta ca il stresezi prea mult, omul are nevoie si el de spatiul si de jocul lui. Nu ar trebui sa asculti de profesori sau de colegi, haters gonna hate. Daca tu simti ca e iubire adevarata lupta pentru el si la cat mai multe poze ca sunt folositoare in pauzele de la joc, macar asa stii ca se gandeste aproape uneori la tine, probabil mai mult cu mana dreapta, dar intelegi tu :*******