| HELLBOY32 a întrebat:

Am o problema sper sa ma puteti ajuta, de la un timp cam de aproape 2 luni s-a mutat la mine in sat o fata(sta aproape de mine), si de cand am vazut-o, m-am indragostit prima oara in viata mea, tot timpu ma gandesc la ea(dimineata ma trezesc cu ea in gand, seara tot cu ea ma culc in gand), problema mea este ca eu am 15 ani si ea doar 12(e mai frumoasa si arata mai bine ca multe fete de varsta mea), am tot incercat sa mi iau gandu de la ea(ca e mica la varsta pentru mine), dar pur si simplu nu pot parca inima mi-o cere, de la un timp ma simt confuz ba no vreau, ba o vreau, nici numai stiu ce sa fac, va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi, normal ca dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu zic sa-ti pastrezi funda. Ce poti tu oferi unei fete pe care zici ca o placi?

| Zeref a răspuns:

12 ani? Ce sa vb cu o fata de 12 ani? Nu esti indragostit.Este doar mai diferita ce celelalte pentru ca abia s-a mutat si e normal.Crede-ma ca nu esti indragostit.Cu timpul va deveni una din celelalte. Sfatul meu este sa nu avansezi mai mult decat limita normalului.Are doar 12 ani.E alintata, instabila sau intr-un cuvant micaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Se subintelege si nu este nevoie de sfaturi.

| ДdД a răspuns:

De ce nu incerci sa va imprieteniti, asa o s.o cunosti mai bine, o sa iti dai seama ce fel de persoana e, pentru ca nu conteaza doar sa fie frumoasa mai conteaza si caracterul(parerea mea), asa lucrurile o sa devina mai clare si o sa iti decizi daca vrei sa ai o relatie cu ea.

| Anonim187 a răspuns:

Mergi mai departe, baga-te in seama cu ea. toata lumea stie ca fetelor le plac baietii glumeti! incearca sa te bagi in seama cu ea cu o caterinca draguta care sa o faca sa-ti raspunda la ea apoi usor usor baga-te cu ea in seama pana ii iei nr de telefon, vorbeste cu ea pana incepe sa te sune si ea sau sa-ti trimita mesaje, continua cu caterinca (glumele) si in mesaje sa o faci sa se simta bine cand vorbeste cu tine si alegeti modalitatea de vorba prin mesaje pentru ca e mai usoara pentru tine... apoi pune-i pur si simplu o intrebare dupa ceva timp... bft happy

| GigiBaston a răspuns:

La sat nu conteaza varsta, te duci in porumb si rezolvi problema! laughing thinking Funda?!