| anonim1234321 a întrebat:

Buna TPU, am o problema urgenta, am iesit cu prietena mea si m-a masturbat si m-am terminat, si ea s-a sters pe mana cu un servetel uscat, apoi s-a dezinfectat si dupa si-a aranjat chilotii, gen. Mie mi-e frica rau, credeti ca poate ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ati facut-o daca ati iesit? Pe strada.

Răspuns utilizator avertizat
| Eibogu a răspuns:

Dacă nu ai terminat in interiorul ei si ea repede s-o șters nu ai de ce să îți fie frica

| GabyZn a răspuns:

Pastila de a doua zi e buna
poti sa incerci sa ii dai un coldrex si multa proteina frate
asa am facut eu
ibuprofen mai mult de 1000
ceai de pelin
vitamina c

| felix1290 a răspuns:

Din fericire pentru tine, poti sa stai linistit laughing)
nu e nevoie de alte explicatii
sperma trebuie sa fie in starea ei naturala ca sa ramana tipa insarcinata, daca s-a sters, s-au sters si sansele de a ramane insercinatawinking