| SilozMoloz a întrebat:

Eu si cu prietena mea am facut sex cu prezervativ. Dupa 10 minute eu am terminat dar ea a mai vrut asa ca mi-am dat jos prezervativul, m-am sters cu un servetel uscat si dupa 5 minute mi-am pus alt prezervativ. Poate ramane insarcinata? Nu am penetrat-o fara prezervativ.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ambele acte sexuale au fost protejate, fiind intretinute prin folosirea prezervativului pe intreaga durata a coitului si la terminarea sexului de fiecare data prezervativul a ramas intreg/intact, rezulta ca sperma NU a putut ajunge in vagin, astfel ca reiese in mod sigur si cert ca formarea sarcinii devine imposibila. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, prietena ta nu poate ramane gravida.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are cum ca tu doar ai schimbat prezervativele.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ati folosit prezervativ si nu s-a rupt sau a alunecat in timpul actului sexual nu are cum sa ramana insarcinata. Sanse nule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa ramana daca v-ati protejat.

| liliana77any a răspuns:

Nu din moment ce ai avut prezervativ.

| KevinAle a răspuns:

In niciun caz..nu are cum daca tu spui ca asa este. Funda?