| AmericanPie1997 a întrebat:

am o rugaminte cine ma poate ajuta cu un sfat?! Dau fundita! Este o fata care o cunosc de aproape 2 ani, idee e ca iei i-a cam placut de mine si mie de ea. Problema era aceea ca cea mai buna prietena a ei ma placea iar ea tot baga scuze... gen nu putem fi impreuna din motivul x cu toate ca stiam situatia era aiurea. Dupa antrenamente ieseam mereu impreuna peste tot si nu eram impreuna dar ne sarutam, ne purtam exact ca un cuplu iar eu i-am spus celui mai bun prieten al meu ca sunt cu ea si s-a suparat pe mine doar pentru ca am spus ca suntem impreuna ceea ce nu este normal adica de ce ar fi deranjato treaba asta! I-am dat odata un trandafir inca il are happy ma face sa cred ca putin acolo tot a tinut la mine! Dar de in pragul anului nou ne-am certat grav sa sarutat cu unu de fata cu mine eu nu am reactionat rau, pentru ca nu eram un cuplu si nu aveam ce sa-i spun, oricum nu ma asculta! O perioada nu am mai bagat-o in seama si ea ma tot suna sa-si ceara scuze! Trecand peste acesta este trecutl meu, dar in prezent eu inca tin la ea, nu mi s-a mai intamplat...ar trebui sa ramanem prieteni?sad

Răspuns Câştigător
| ByCats a răspuns:

DA! macar prieteni! nu trebuie sa renuntati la o relatie de prietenie doar pentru ca relatia dintre voi nu a functionatwinking

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai daca esti American, atunci musai trebuie sa ramaneti prieteni.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vă simţiţi bine împreună eu zic că ar trebui să încercaţi să formaţi un cuplu.

Succes.

| AmericanPie1997 explică (pentru Dariusuu):

Asta as aveade gand dar ea poate ma vede ca un amic... si nu ca un iubit!

| Dariusuu a răspuns (pentru AmericanPie1997):

Pai indrazneste-te si tu!

| AmericanPie1997 explică:

Am uitat sa mentionez ca eu ma inteleg foarte bine cu ea acuma doar ca... eu o vad cu alti ochi!