| Jamm a întrebat:

azi m-am certat cu ea foarte tare si a incercat sa ma faca gelos, si m-am suparat foarte tare pe ea. iar la ultima ora la care am stat doar cativa si am stat degeaba incerca sa-si recompenseze greseala dar eu chiar eram ff suparat iar dupa scurt timp... s-a intins spre mine si mi-a zis ` pupa`ma` iar eu i-am zis ca nu vrea ca am mai vrut sa o `pup` odata si nu stiu ce a zis, si n-am sarutat-o. Oare trebuie? Oricum trebuie sa-si ceara scuze ca altfel va fi greu...

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O nu mai fi suparat si tu dintr-un fleac, trebuia s o pupi si totul era bine...

| neutrino a răspuns:

Esti cam plin de tine si nici nu cred ca ai motive. Pupa fata acum ca parca te vad maine ca ne scrii din nou ca te-a parasit.

| Cleopa a răspuns:

Eee, sunt fleacuri astea intr-o relatie, tu trebuia sa ii arati ca nu esti gelos...