| IIssaIssabella a întrebat:

Buna TPU... am o urm intrebare: cum sa fac sa exit un baiat? si va rog din suflet fara glume proaste sau cu intr de genu"cati ani ai copile" sau cv de genul asta! Va multumesc ^_^

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Saruta-l pe tot corpul,mangaie-l, fi "rea", imbraca-te in ceva cat mai sexy care sa iti scoata cat mai bine in evidenta formele, urca-te pe el, freaca-te mangaie-l in zona intimahappy.Tu trebuie sa ii sti cel mai bine slabiciunile daca e vorba de prietenul tau. Incearca sa fi si gingasa ca un copil, adica asa zburdalnica, incearca sa fi si mai rea, sa pui stapanire pe el sau alte chestii din astea...Vezi ce ii place ..Bafta multa!tongue

| Azµre a răspuns (pentru SilentStriker):

Numai da idei copiilor... dovada:
Carinuts intreaba:
Buna. sunt miruna, am 13 ani si am o mica problema cu menstruatia mea! pai..primamenstruatie am avut-o pe 18 decembrie, in fiecare luna mi-a venit cand pe 20 cand a sarit o luna, insa acum. ar fi trebuit sa imi vina luna asta insa in loc de menstruatie apar nu stiu cum sa va zic gen gheagur de culoare rosiatica cu alb, cel alb mi-am zis ca este secretie vaginala iar cel rosu poate menstruatia:S nu stiu va rog ma puteti ajuta? ati trecut si voi prin aceasta situatie? Dau funda pentru The Best

| IIssaIssabella explică (pentru Azµre):

Daca chiar te intereseaza ma cheama alina si sunt sora ei aa da app am 19 ani in caz de vrei sa stii si asta!

| Azµre a răspuns (pentru IIssaIssabella):

Și la 19 ani nu știi cum să exciți un barbat? Simplu te dai ăe langă el, îl săruți, îi stârnești pofta de sex, atingandu-l usor pe picior, și tot așa. Ok îmi cer scuze dacă am zis că ai 13 ani. Data viitoare să vă faceți conturi separate.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru IIssaIssabella):

Daca tu ai 19 ani imi tai 1 metru din penis.Ai 19 ani si nu stii sa exciti un baiat? Hai dao naibii de treaba.Iti arati "pestera muierii" si cele 2 piscuri de munte si ai excitare garantata.

| sniper2998 a răspuns (pentru IIssaIssabella):

Pe cine dracu minti? cate surori sunteti in total? 70?laughing

14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai 13 ani și vrei să exciți un băiat. Nu ești sănătoasă atât am de zis.

| DarkBlood32 a răspuns:

Il provoci sa se dezbrace la puta goala. ( rolling on the floor )

| adriang95 a răspuns:

Blowjob...

| anonima3389 a răspuns:

Saruturi tandre, mangaieri peste tot corpul, pupa-l pe lobul urechii si respira-i in ureche ca si cum i-ai sopti ceva. poti chiar sa ajungi si la zona intima sa-l mangai pe la, managie-te si pe tine si te asigur ca va fi super excita-l..provoaca-l,imbraca-te sexi

| Nostradamuss a răspuns:

Te dezbraci, 100% merge

| IIssaIssabella explică:

Ce sa ii zic in fata? ma refeream la gesturi. cum sa fac sa il excit

| Oliiviiiia a răspuns (pentru IIssaIssabella):

Pai da ai scris exit care pe romana din engleza inseamna iesire. wave :* cum sa-l exciti asta nu stiu laughing thinking :*

| IIssaIssabella explică:

Nu mai nu stiu pentru ca sunt virgina! ca sa stii nu sunt numai curve pe lumea asta si pana la urma nu va datorez voua nici o explicatie am pus o intrebare stii raspunzi nu stii vezi-ti de treaba sunt de` dreptu disperanti genul asta de oameni! nu am nevoie de critici

| iubibilaGirl a răspuns:

O sa iti dau un raspuns sincer nu ca toti sinistratii care in loc sa se axeze pe problema ta te jignesc si altele! decivarianta 1 big grinul' intr-o camera de hotel stai langa el pe pat si uitati-va la TV apoi incepi sa il saruti si pupicurile` sa fie din ce in se mai tandre suflai usor in ureche nu ca sa il surzestilaughing si joacate cu lobul urechii lui pupal pe gat si treci "din greseala" usor cu mana peste "ciuflix" el o sa simta ce vrei de la el si aici intervine energia sexuala si te va saruta mai exact iti va raspunde saruturilor tale Varianta 2 : stai pe langa el in oras mai exact in fata lui! ia mana lui si pune-o pe fundul tau apropiete cu pasarica de openisul lui si mangaiel pe spate in timp ce va sarutati si atunci o sa il exciti si o sa iti propuna sa mergeti undeva si o veti face! mult succes pisi si fii "Rea"