| SperantaPierduta a întrebat:

am observat ca sunt cativa membrii care se pricep sa de-a un sfat / parere bun/a la capitolul relatii. am si eu cateva intrebari, dar as vrea sa vorbesc prin mesaje. cine are timp si dispozitia necesara poate raspunde aici. multumesc happy

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uneori e greu sa-ti expui problema in vazul tuturor.
Daca crezi ca te pot ajuta cu ceva, astept un mesaj privat.

| anka89 a răspuns:

Pai hai sa discutamwinking

| ZaineaM a răspuns:

Ma pricep la relatii, bine, acum depinde si cati ani ai, ca daca ai 18+ nu stiu cum te-as putea ajuta happy

| SperantaPierduta explică (pentru ZaineaM):

Am aproape 19

| ZaineaM a răspuns (pentru SperantaPierduta):

Nu cred ca te-as putea ajuta...dar daca vrei sa discuti cu cineva ...sunt disponibil

| Oana92 a răspuns:

Poti sa-mi lasi mesaj privat. imi fac timp pentru a raspunde la toate mesajele!

| victorandrei a răspuns:

Pai depinde ce anume vrei sa aflii, lasa-mi privat si vorbim.

| Didixu a răspuns:

As putea eu