| AlexulTau15 a întrebat:

Buna seara TPU, am cateva întrebari despre relatii

1.Despre ce subiecte pot sa vorbesc cu o fata pe care nu cunosc?

2.Ce as putea face ca sa devin mai amuzant cand vorbesc cu o fata?

3. Daca o fata îți spune ca mereu are treaba si răspunde greu înseamnă ca nu vrea sa mai vorbească cu tine?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna!
1. Deschide subiecte in asa fel incat sa te imprietenesti cu ea. Despre aproape orice. Filme, carti, destinatii, povestiti-va intamplari de cand erati mici, spuneti-va parerea despre diverse lucruri ce le vedeti la stiri/in online.
2. Nu poti sa faci asta daca nu esti asa. Crede-ma ca e bine sa fii tu insuti si sa nu pari in nu stiu ce fel. Vrei sa te placa pentru ceea ce esti sau pentru ce vrei sa pari?
3. Depinde. Daca lucreaza si are un job solicitant, e de inteles sa raspunda cand se poate. Ce inseamna pentru tine "greu"? Daca trimiti acum mesajul si nu raspunde in 10 minute, nu inseamna ca raspunde greu. Incearca sa afli mai multe despre ea, imprieteneste-te cu ea si lasa-i si timp sa respire, sa nu devi sufocant ca altfel poti sa iti iei adio.

| AlexulTau15 explică (pentru Aasdfghj):

Pai îmi raspunde odata la cateva zile, btw am 17 ani daca te ajuta cu ceva.

| Aasdfghj a răspuns (pentru AlexulTau15):

Hmm, cam ciudatel. Posibil sa vrea sa nu para atat de disponibila. Imprieteneste-te cu ea si vezi apoi cum decurg lucrurile.