| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU am observat la fetele care se masturbeaza ca isi strang sanii am cateva intrebari
1big grine ce isi strang sanii
2:ce simt ele in acel moment cand isi strang sanii
mersi fundahappy

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

O fac pentru că sunt o zonă erogenă și stimularea lor face să se secrete anumiți hormoni la nivel cerebral. E plăcut și de asta o fac unele dintre ele. Din același motiv le place să li se sugă sfârcurile.

3 răspunsuri:
| anonimutz a răspuns:

Ia incearca vezi de ce.

| nikoletha98 a răspuns:

Este vorba de placere...si oricat ti-as explica eu tu tot mai bine iti dai seama cand te strabgi de sanii si te masturbezihappy

| Petrus_Bogdan_1994 a răspuns:

Strange-ti si tu sanii cand te masturbezi si o sa vezi.