| anonim_4396 a întrebat:

Fetele se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Da! Fetele se masturbeaza! Ele se excita si vor sa ajunga la orgasm. de obicei se gandesc la un baiat care il plac si isi imagineaza ca fac sex cu el. Ori se masturbeaza uitandu`se la nu stiu ce filme.

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Unele da, altele nu. laughing

| Castiel a răspuns:

Pai se facuse un calcul acum cativa ani si cica 97% din populatia femeilor sau masturbat macar odata in viata sau inca o fac la care 99% dintre barbati au facut oo singura data sau de mai multehappy deci ce crezi?!

Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da mai mult ca barbatii laughing))funda?

| Allexis a răspuns:

Normal ca da.

| Alycaaaa a răspuns:

Da e ceva normal mai ales de la 12 ani in sus cand fetele vad baiaeti si aud de filme porno

| AnaBejenaru a răspuns:

Sincer.dalaughingcred ca toate fetelelaughing

| alliwtsa a răspuns:

Dalaughing cu sigurantasmug

| Alyra a răspuns:

Numai dacă vor.

| asdasasasas a răspuns:

Da
fundita?

| LolLzz a răspuns:

Sigur ca da la fel si baieti big grin

| Aditza333 a răspuns:

Da.
Sezi Dildo, bad boy Dildo laughing)

| Hhsygfn a răspuns:

70 % au declarat ca da.happy

| Dark_7298 a răspuns:

Da