| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am prieten dar nu il mai iubesc gandul meu zboara la alte 2 persoana si acele 2 persoane nu sunt de relatii, adica le plac doar aventurile si mie imi place foarte mult de ei...nu stiu cum se poate sa imi placa de 2 persoane in acelasi timpstraight face. si mai rau e ca stau cu prietenul meu asa doar de plictiseala si nu stiu ce sa facsad

1 răspuns:
| quickly a răspuns:

Dar de ce iti bati joc de el, Si stai cu el doar de plictiseala tie ti-ar placea sa isi bata si el joc de tine si sa stea cu tine doar din plictiseala, apoi sa te arunce ca ultima carpa? Stii cum te numesti tu daca iti plac aventurile? C.U.R.V.A nici macar nu meriti baiatu cu care esti acum. Sa-ti fie rusine du-te cu aia doi si fa-ti de cap si lasa-l pe el daca nu iti pasa!