| SkittlesS a întrebat:

Buna TPU am primit niste extensii sims 2 (toate) Sims 2 am original cumparat si mi-am pus alt windows pentru ca s'o virusat alalalt in fine... da pe ala vechi mergea sims2 apartament life happybun acum nu stiu ce sa fac sau cum imi puteti spune ce programe aveti?(doar cei care au sims 2 va rog seriozitate) Scz categoria e cea mai vizualizata

funda + vot

StupiDream

Va rog Helpppppppppppppppppppppp

1 răspuns:
| Ioanantonia a răspuns:

Pai eu am sims(ma joc acum :d)si mi s-a intamplat si mie dar tute la control panel apoi da la add progra si apoi da ceva cu ad fro cd nu stiu vezi si u!