| anonim_4396 a întrebat:

Am pus intrebarea asta acum vreo 3 saptamani:"Cum pot sa abordez un baiat de pe Facebook de care imi place? Stiu cate-va lucruri despre el". Pana la urma am vorbit cu el am facut cunostinta pe Messenger, i-am pus cate-va intrebari la ce scoala e si cam atat dar cum pot am o discutie cu el mai lunga adica sa ma intrebe si el pe mine de exemplu daca il intreb ce Hobby-uri are sa ma intrebe si pe mine.Mai pe scurt cum pot sa fac sa fie interesat de mine? Funda!kiss

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Totu se rezuma la cum arati. arati bine e interesat si pune intrebari. daca nu arati suficient de " interesant" o sa vorbeasca cu da si nu cu tine

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el este interesat de tine te va intreba. Daca nu, nu.

| Zeref a răspuns:

Te-ai intalnit cu el? Cand ai sa te intalnesti cu el iti va fi mai usor pentru ca esti fata si voi aveti farmecul vostru, dar ca sa cuceresti un baiat pe net iti trebuie in primul rand un gram de minte, sa stii sa socializezi si in ultimu rand sa amuzi si sa te lasi amuzata.