| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu..Plac un baiat din scoala mea, de fapt e si cu mine in clasa. Il plac de cand a inceput semestrul asta, intra pe mine des pe facebook si messenger si nu era saptamana sa nu fi vorbit in vacanta de vara si tot el ma cauta..Si in primele saptamani de scoala era asa si la scoala si cand ieseam tot cu el eram, dar de un timp nu mai e asa, imi raspunde rastit si de abia daca ma mai priveste nu stiu ce se intampla cu el.Pe facebook nu am mai vorbit de vreo 3 saptamani si as vrea sa-l intreb ce are dar stiu ca nu-mi va spune si tot timpul cand vorbesc cu el vorbeste asa sec si il intreb ce are si imi tot spune: tu, tu mi-ai facut mie rau dar mi-o zice in gluma dar nu ezita sa nu zica chestia asta in fiecare discutie de a noastra. Ce sa fac? Cum sa procedez? Sa trec peste? Sa-l uit? Poate nu ma place doar incerca sa fie prietenos? Ce ziceti? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Poate iti zice ca tu i-ai facut rau pentru el ar fi vrut sa fiti impreuna cand s-a bagat asa in seama, de obicei un baiat nu intra pe o fata atat de des doar sa vada ce mai face... Te place, clar ca te place dar dupa ce a incercat de nenumarate ori sa intre in contact cu tine fara nici un rezultat, cred ca s-a plictisit sa tot incerce ceva ce nu va reusi. Adica sa fiti impreuna... *-*

| Florinapopica a răspuns (pentru detty24):

Si eu intram pe el si se vedea clar ca-l plac, nu stiu de ce s-ar fi plictisitstraight face

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca te place iar tu ar trebui sa treci peste

| heiii a răspuns:

Vorbeste cu el fata in fata.intreaba l ce s a intamplat, ce s a schimbat. daca nu iti spune de prima data, insista.

| BSwwatch a răspuns:

Eu cred ca place alta fata, la virstavoatra este usorsa trece-ti de la o stare la alta!