| anonim_4396 a întrebat:

Am pus intrebarea asta acum vreo 3 saptamani:"Cum pot sa abordez un baiat de pe Facebook de care imi place? Stiu cate-va lucruri despre el". Pana la urma am vorbit cu el am facut cunostinta pe Messenger, i-am pus cate-va intrebari la ce scoala e si cam atat dar cum pot am o discutie cu el mai lunga adica sa ma intrebe si el pe mine de exemplu daca il intreb ce Hobby-uri are sa ma intrebe si pe mine.Mai pe scurt cum pot sa fac sa fie interesat de mine? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Cred ca nu e interesat de tine, pentru ca daca era, te tinea el de vorba, te aborda el pe mess, iti punea el tot felul de intrebari, etc... Nu cred ca ai cum sa il faci sa fie mai interesat... Poate sa ii zici sa iesiti intr-o zi in oras sau ceva de genul, si sa ii placa firea tawinking