| mykydutza001 a întrebat:

Buna TPUhappyAm renuntat la intalnirile alea dese care nu`mi aduceau nimic bun. acum am prieten de 3 saptamanihappyEl e un baiat destul de dragut si se poarta foarte frumos cum mine, dar problema e la mine x(Nu ma atrage delocstraight face acum cateva zile am vorbit cu un baiat pe messstraight faceil stiam de mult timp din vedere dar nu stiam ca am id-ul lui:d am vb o gramada si am am stabilit sa ne intalnim:X si pot sa zic ca baiatul asta imi place enorm...nu stiu ce sa facthinking sunt intr-o mare dilemathinking sa ma despart de actualulthinking sau sa astept sa ma intalnesc cu celalalt si dupa sa hotarasc.

Răspuns Câştigător
| Lorennnaa a răspuns:

Te intalnesti cu baiatul acela.vezi ce faci cu el. daca veti fi impreuna te desparti de celalalt dupa ce ati decis sa fiti impreuna.Asta daca nu vrei sa-l pierzi pe actualul. daca vrei sa te desparti de actualul e posibil cu acela sa nu iti iasa nimic.happy
acum alegi varianta care iti convinebig grin
fundita?

2 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Eu zic sa-l pastrezi pe primul, iti zic asta pentru il cunosti ii sti modul cum se comporta intr-o relatia, poate celalt cu toate ca e chipes poate fi un badaran.

Răspuns utilizator avertizat