| Firefox a întrebat:

am revenit.
Baiatul pe care-l plac de cateva luni bune, e zodia Scorpion!
o scurta descriere a "povestioarei: mele...
http://www.tpu.ro/......in-mesaje/
...ei bine, intrebarea mea e urmatoarea, cum ar trebui sa-l iau, sa ma port cu el?
sau ce asteptari are un baiat Scorpion?
apropo, poimaine e ziua lui de nastere!
p.s.doar cei care stiu, care chiar au avut de-a face cu aceasta zodie!
multumesc!

2 răspunsuri:
| SteeRYoSs a răspuns:

Salut eu sunt scorpion.Pe 25 octombrie a fost ziua mea.Se spune ca scorpionii sunt mai rai pentru ca au venin dar sunt foarte atenti cand e vorba de o relatie.Ar trebui sa intrii in jocul lui sau daca este cazul sa fie parat sai iei apararea.Sa incerci sa te dai la el.In timpul orelor sa-l pandesti cu privirea asa in cat sa observe.P.s asa cam sunt eu si asa se poarta o fata cu mine care cred 80% ca ma place.Bafta sa-l impresionezi.

| Firefox explică (pentru SteeRYoSs):

De luat apararea nici nu se pune problema sau de privit in timpul orelorlaughing...stie foarte bine sa-si poarte de grija, e baiat destept!
stii de ce? pentru ca-i mare!
maine, pe 27, implineste 24 de ani!happy