| Academicianul a întrebat:

Am si eu o curiozitate...
Ce simte partea masculina atunci cand face sex oral?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, placere... fiindca altfel nu ar mai face-o!

| Aylee a răspuns:

Placere.

| porto89 a răspuns:

Eu personal am mai zis-o si o sa o mai spun 1 la mana e preludiul perfect 2 la mana senzatia ca vibreaza fata e inegalabila 3 la mana ma excita! bafta

| Ambiguitate a răspuns:

" Placere pe naiba am auzit un prieten cand vb ca e naspha si ca are gust urat umezeala aia care este la femeie.Asta am auzit nu o lua de buna. "
Zii lu prietenul tau ca femeia lui nu se spala, inainte de sex oral se face dus daca nu a facut deja, ce sa simta mai nimic, se excita.

| alexandru04 a răspuns:

Pai ce simte si fata de obicei asa si baiatu'. placere maxima

| ItsMyTime a răspuns:

Placere ca e normal nu?

| sfermo_2773 a răspuns:

Placere pe naiba am auzit un prieten cand vb ca e naspha si ca are gust urat umezeala aia care este la femeie.Asta am auzit nu o lua de buna.

| ciuprik a răspuns:

Pai placere nu stiu daca se poate numi asa parerea mea dar sunt de acord cu porto89 ca e un preludiu perfect